Tattoo Black Madonna
SLUŽBY

Tattoo Black Madonna
Fibichova 1141, Olomouc Navigovat Navigovat


Telefon: 420778032710
E-mail: blackmadonna.tattoo@gmail.com
Web: www.blackmadonnatattoo.cz

Jmenuji se Mirjana Lešniková a pracuji jako tatérka ve svém studiu Black Madonna Tattoo ve Šternberku.

Jak je to u nás umělců zvykem nebo spíše předpokladem, už jako malá jsem pokreslila a zkrášlila všechno, na co jsem přišla. Postupem času se na základce ke kreslení a malování přidala i keramika, fotografování a objevila jsem starý známý Photoshop, který mi otevřel cestu k digitálnímu kreslení a upravování fotek. Dnes je mi pomocníkem při výtváření a upravování návrhů.
Tyhle moje umělecké projevy byly základním kamenem při výběru střední školy a tak jsem nastoupila na střední školu v Olomouci na umělecký obor, ukončený maturitou.


K práci tatérky jsem se dostala přes známého, který mě seznámil s mým učitelem Filipem, který má přes 10 let praxe. Nějakou dobu jsem se chodila k němu do studia jen dívat pod ruce a sledovat, jak to všechno chodí - jak se pracuje se zákazníky, na co si dát pozor a jak správně pracovat a zacházet s kůží. A všechny ostatní věci, které jsou nezbytnou součástí každého tattoo salonu, neboť nestačí jen umět něco vytetovat :) No a za nějakou další dobu jsem se rozhodla udělat si kurz. Od té doby se věnuji tetování naplno.

PARKOVÁNÍ v centru nebo ve dvoře z ulice Potoční

OTEVÍRACÍ DOBA JE DLE OBJEDNÁVEK :)