The Bad Plus (USA)


17.4.2018 20:00 - 22:00
The Bad Plus (USA)
Jazz Tibet Club
VĚČNĚ REBELUJÍCÍ TRIO, OPRÁVNĚNĚ ŘAZENÉ K NEJLEPŠÍM JAZZOVÝM KAPELÁM NA SVĚTĚ

The Bad Plus vznikli v roce 2000 a po celou dobu se vymykají jakékoli snaze o škatulkování. Jsou známí svým inovativním přístupem, jazzovými úpravami slavných hitů a kombinací žánrů od jazzu, rocku přes elektroniku až k soudobé hudbě. Díky své kreativitě, unikátnímu zvuku a strhujícím koncertům setrvale sklízí nadšené recenze a získávají celé zástupy fanoušků po celém světě. Neustále hledají pravidla, která by mohli porušit, hranice, jež by mohli překročit, a žánry, které by mohli překlenout. Zároveň ukazují nekonečné možnosti, které skýtá spolupráce tří výjimečných hudebníků tvořících v dokonalé souhře.

Celých 17 let tvořili neměnnou sestavu skupiny kontrabasista Reid Anderson, pianista Ethan Iverson a bubeník David King. V roce 2018 ale pro kapelu přichází nová a vzrušující kapitola: Ethan Iverson, jenž zásadně ovlivnil zvuk a hudební filozofii kapely, se od nového roku naplno vydal vlastní cestou a k Andersonovi a Kingovi se připojil klavírista Orrin Evans, dosud spolupracující s Christianem McBridem, Seanem Jonesem a mnoha dalšími.

Na jediném koncertě v České republice představí kapela svoji první nahrávku v nové sestavě nazvanou Never Stop II.

Vstupné: 350 Kč v předprodeji / 400 Kč na místě

Předprodej vstupenek v Jazz Tibet Clubu, Informačním centru Olomouc (Horní nám. 1, Olomouc), prostřednictvím SMS TICKET a GOOUT.

https://goout.net/cs/listky/the-bad-plus/rwdc/
https://www.smsticket.cz/vstupenky/12194-the-bad-plus-usa

Pošlete SMS s textem TICKET BAD na číslo 9020050.
Do dvou minut přijde zpět váš SMS TICKET. Cena SMS je 50 Kč, na místě doplatíte 320 Kč.

Podobné události