Olomoucký masopust


8.2.2018 20:00 - 10.2.2018 20:00 Zúčastním se
Olomoucký masopust
Olomoucký masopust
Vlivem dnešní moderní uspěchané doby zvyklosti masopustních slavností pomalu zanikají. Olomoucký masopust přispívá k oživení a znovuzavedení tradic oslav těchto významných svátků. Jedná se o událost, která bude odrážet nejen historické, ale i současné kouzlo města Olomouce v tomto zimním období. Olomoucký masopust přináší lidem nezapomenutelné zážitky a živé obrazy z dějin masopustního veselí.

Oslavy Olomouckého masopustu 2018 proběhnou od pátku 9. února do neděle 11. února 2018.

Třídenní oslavy zahájí zábavné dopoledne pro žáky základních škol na kterém si užijí spoustu zábavy a dozví se zajímavosti z historie masopustu. Součástí oslav je také Ples, který se odehraje ve velkolepém stylu a přiláká nejen místní návštěvníky a významné osobnosti města Olomouce. Lístky na Ples můžete zakoupit na ticket.rpsc.cz Vrcholem oslav pak bude zabijačka a folklórní program na Horním náměstí. Celé oslavy pak zakončí večerní koncert skupiny Dymytry v olomouckém Sklubu. Jak jinak než v maskách.

Nejvýznamnější svátky karnevalu, hojnosti pokrmů a hodování opět ožijí v Olomouci! Každý si najde to své, bez ohledu na to, zda jste žena, muž, dítě či student.
Zúčastní se: 44
Sponzorováno

Podobné události