La Donuteria -  Donuts & Coffee
BARY A KAVÁRNY ROZVOZ S SEBOU

La Donuteria - Donuts & Coffee
Navigovat Navigovat Facebook Instagram

Ostružnická 27 27, 77900 Olomouc


E-mail: olomouc@ladonuteria.eu
Web: www.instagram.com/la_donuteria_cz/

LA DONUTERIA přináší exkluzivní, ručně vyráběné donutky a lahodnou kávu už i do vašeho města!

Vždy čerstvé, vždy sladké a vždy neodolatelně chutné. Naše koblihy ve stylu gurmánů jsou každé ráno vyráběny s láskou podle našeho speciálního TAJNÉHO RECEPTU.

Již déle než čtyři roky jsme pečlivě vyladili a zdokonalili naše postupy pečení, abychom získali co nejvíce nadýchané a chutné těsto a nejchutnější a nejatraktivnější glazury. Používáme pouze ty nejlepší ingredience, které ucítíte od prvního kousnutí. Nepoužíváme žádné polotovary, náhražky, mražení ani strojní výrobu – proto SKVĚLÁ CHUŤ! Připravujeme také čerstvě praženou speciální kávu a chutné nápoje.

Nejprve jíte očima – proto je každý obchod LA DONUTERIA navržen v poutavém stylu „Provence“, který přitahuje zákazníky a umožňuje nám šířit silnou virální prezentaci v sociálních sítích.

Jelikož donutky připravujeme každý den čerstvé, vždy brzy ráno, jako většina donuterií po světě máme otevřeno jen do VYPRODÁNÍ. Nicméně se snažíme péct tak, aby se i na vás dostalo. :-)

Děkujeme za pochopení.
Přijímáme objednávky na větší počty donutků na eventy – více informací emailem.
Jsme otevřeni pro FRANCHISE – sníte o svém vlastním podnikání? Máme tu nejsladší franšízovou příležitost! Využijte jedinečnou příležitost vlastnit svůj stylový obchod s koblihami a připojte se k jednomu z nejpopulárnějších a nejrychleji rostoucích franšízových konceptů. Poskytneme vám kompletní know-how, školení a podporu.

Přihlaste se hned: franchise@ladonuteria.eu

La Donuteria má ty nejlepší donuty ve městě – posuďte sami!

Tešíme se na Vás :-)