Transperfect
VZDĚLÁNÍ

Transperfect
Na Střelnici 342/46, Olomouc Navigovat Navigovat


Telefon: +420775256662
E-mail: vyuka@transperfect.cz
Web: www.transperfect.cz

Jazyková agentura Transperfect byla založena v roce 2003. Zpočátku nabízela agentura překladatelské a tlumočnické služby, od roku 2004 poskytuje také jazykové vzdělávání. V roce 2006 se agentura Transperfect stala držitelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001/2001 potvrzujícího kvalitu poskytovaných služeb v oboru překladatelská a tlumočnická činnost a výuka jazyků.
V roce 2008 došlo k rozdělení překladatelské a výukové části na dva subjekty. Překladatelská a tlumočnická část k dnešnímu dni vystupuje pod názvem České překlady s.r.o. a kromě Olomouce působí také v Praze. Výuková část vystupuje pod názvem Jazyková škola transperfect. Spolupráce mezi oběma sekcemi je úzce propojená. Obě společnosti vzájemně spolupracují a nabídku v oblasti jazykových služeb vzájemně doplňují.
Jazyková škola transperfect nabízí širokou nabídku v oblasti jazykového vzdělávání. Nabízíme firemní jazykové kurzy šité na míru pořádané v místě zaměstnání klienta, v případě zájmu také v sídle Jazykové školy v Olomouci. Zde je také možné vybrat si z pestré nabídky jazykových kurzů pro veřejnost.