BodyBody - Nejefektivnější trénink současnosti

Telefon: +420773192683
E-mail: olomouc@bodybody.cz
Web: www.bodybody.cz

Cvičte s pomocí moderní technologií EMS!
Elektrická stimulace svalů (EMS) pro trénink celého těla je revolucí v oblasti fitness. Přináší efektivnější cvičení bez vedlejších účinků.

EMS umožňuje vašemu tělu provádět silnější svalové kontrakce, které na rozdíl od tradičního cvičení pronikají i do hlouběji umístěných svalů.

U tradičního cvičení váš mozek prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje EMS, pouze mnohem efektivněji prostřednictvím vnějších impulsů. Sval rozdíl nepozná, ale posiluje účinněji.

Právě proto BodyBody kombinuje přirozený aktivní trénink spolu s externí elektrickou stimulací svalů. Ta optimalizuje zatížení pro různé svalové skupiny, což přináší viditelné výsledky v mnohem kratší době.

Díky synchronnímu rozložení zatížení svalů dokáže EMS aktivovat zároveň oba protilehlé svaly – cvičíte tak třeba triceps i biceps v jediném cviku. Trénink navíc využívá jen přirozený pohyb, takže je šetrný vůči kloubům, šlachám a vazům.

KRYOBODY

www.kryobody.cz

Jediná kryosauna v Olomouci!

Léčba chladem je moderní léčebně regenerační metoda, která se uplatňuje při odstraňování nebo potlačování řady problémů. Metoda celotělové chladové terapie byla poprvé použita v sedmdesátých letech 20. století. Metoda se poté postupně rozšířila do celého světa. Podstatou je účinek extrémně nízkých teplot pohybujících se v rozmezí -110 °C až -160 °C na lidský organismus zhruba po tři minuty. Cílem dané léčby je vyvolat fyziologickou reakci těla na extrémní chlad.

Metoda má pozitivní vliv nejen na fyzickou ale i psychickou složku zdraví. Výrazně totiž klesá hladina úzkosti a dráždivosti, zlepšují se rozhodovací procesy, pohybová a vizuální koordinace, lepší je i emocionální kontrola, orientace v prostoru i přesnost myšlení.