BodyBody (fitcentrum)
SPORT

BodyBody (fitcentrum)
Palackého 1198/14, Olomouc

Navigovat Navigovat
778761300
e-mail: olomouc@bodybody.cz
web: www.bodybody.cz

Cvičte efektivněji
– s pomocí EMS
Elektrická stimulace svalů (EMS) pro trénink celého těla je revolucí v oblasti fitness. Přináší efektivnější cvičení bez vedlejších účinků.

EMS umožňuje vašemu tělu provádět silnější svalové kontrakce, které na rozdíl od tradičního cvičení pronikají i do hlouběji umístěných svalů.

U tradičního cvičení váš mozek prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje EMS, pouze mnohem efektivněji prostřednictvím vnějších impulsů. Sval rozdíl nepozná, ale posiluje účinněji.

Právě proto BodyBody kombinuje přirozený aktivní trénink spolu s externí elektrickou stimulací svalů. Ta optimalizuje zatížení pro různé svalové skupiny, což přináší viditelné výsledky v mnohem kratší době.

Díky synchronnímu rozložení zatížení svalů dokáže EMS aktivovat zároveň oba protilehlé svaly – cvičíte tak třeba triceps i biceps v jediném cviku. Trénink navíc využívá jen přirozený pohyb, takže je šetrný vůči kloubům, šlachám a vazům.

Jóga! Každou středu od 8.7. 11-12:00 Rezervace nutná eliyoga@seznam.cz Kapacita míst omezena . Jóga s individuálním přístupem
Jóga!  Každou středu od 8.7. 11-12:00 Rezervace nutná  eliyoga@seznam.cz  Kapacita míst omezena . Jóga s individuálním přístupem