Bistro NO (foodtruck)
JÍDLO & PITÍ

Bistro NO (foodtruck)
Kafkova 1223/8, Olomouc

Navigovat Navigovat
+420721485873
e-mail: dusik.hulman@gmail.com
web: street-foods.com

Firemní párty? Svatba? Narozeniny strýce z Ameriky?

Žádný problém!

Náš food trailer za vámi přicestuje kamkoliv.

Zatím co si budete užívat pohodu, my se postaráme o všechno ostatní. Luxusní hamburgery, výborné burrita nebo originální sendviče – v naší moderní, pojízdné kuchyňi s profesionálním grilem vám na místě vykouzlíme prvotřídní dobroty a úsměv na tváři vašich hostů. Stejně tak se postaráme o pitný režim. Vlastní výčepní zařízení je pak už samozřejmostí!

Zájímá vás víc? Neváhejte nás kontaktovat, rádi s vámi probereme vaše přání a detaily.
Druhý říjnový víkend se můžete těšit na 4 našlapané foodtrucky, kubánský bar a ještě mnoho dalšího. Mistři kuchyně si pro vás připraví hamburgery, burrita, sendviče, stejky, omáčky, hranolky a mnoho dalšího. A co by to byl October Fest bez piva! Na to se můžete těšit v hojné míře. Plzeňský pivovar přiveze vše co má, aby ukojil chutě i těm nejnáročnějším pivařům. A budeme čepovat i do skla! Všechny prodejce budeme postupně představovat zde v události a vězte, že je na co se těšit!
Druhý říjnový víkend se můžete těšit na 4 našlapané foodtrucky, kubánský bar a ještě mnoho dalšího.  Mistři kuchyně si pro vás připraví hamburgery, burrita, sendviče, stejky, omáčky, hranolky a mnoho dalšího.  A co by to byl October Fest bez piva! Na to se můžete těšit v hojné míře. Plzeňský pivovar přiveze vše co má, aby ukojil chutě i těm nejnáročnějším pivařům. A budeme čepovat i do skla!  Všechny prodejce budeme postupně představovat zde v události a vězte, že je na co se těšit!