Dovez to dál - dovoz aut na přání

Navigovat Navigovat
+420 774 233 773
e-mail: doveztodal@gmail.com
web: www.doveztodal.cz

Pomůžeme vám najít ojeté auto v zahraničí, prověřit, zda je vše v pořádku, zajistíme STK a dovezeme vám ho až ke dveřím. S klienty jednáme vždy na rovinu.
Zajistíme vám kompletní dovoz auta na klíč Koupě a dovoz vozidel je často stresující záležitostí. Chceme vám tento proces co nejvíce zpříjemnit a být pro vás partnerem, který se v oboru vyzná a je vám připraven pomoci. Vždy jednáme na rovinu. Naším cílem je trh s automobily kultivovat a vnést do něj transparentnost. Chceme, abyste měli 100% jistotu, že dovezený vůz je v pořádku. Zaměřujeme se na auta z Německa, kde máme jistotu férového jednání a dobré vztahy s poctivými dealery.
Zajistíme vám kompletní dovoz auta na klíč Koupě a dovoz vozidel je často stresující záležitostí. Chceme vám tento proces co nejvíce zpříjemnit a být pro vás partnerem, který se v oboru vyzná a je vám připraven pomoci.  Vždy jednáme na rovinu. Naším cílem je trh s automobily kultivovat a vnést do něj transparentnost. Chceme, abyste měli 100% jistotu, že dovezený vůz je v pořádku.  Zaměřujeme se na auta z Německa, kde máme jistotu férového jednání a dobré vztahy s poctivými dealery.