Atelier Romantica (bytové dekorace)

Navigovat Navigovat
775301130
e-mail: info@atelier-romantica.cz
web: www.atelier-romantica.cz

Zaměřeno na bytové dekorace, aranžování, hand made tvorbu, svatební dekorace

Eshop - bytové dekorace, aranžování, materiál pro hand made tvorbu

Produkty
SUŠENÉ KVĚTINY A EXOTICKÉ PLODY NA ARANŽOVÁNÍ A DEKORACE

Jak popsat náš příběh? Jednoduše - žijeme, tvoříme, děláme věci, kterým rozumíme které nás těší. Že jeto triviální? Jasně, že je, ale pravdivé!
Autorkou projektu a hybatelem všech činností jsem já - člověk s tvořivým duchem, co se rád inspiruje v přírodě. Moje cestovatelská záliba mi otevřela oči zeširoka a naučila jsem se vidět věci z různých úhlů pohledu. Z každé mé cesty si přivážím fůru inspirací, které pak přetavuju do vlatních nápadů. Estetika, tvořivé ruce a v hlavě plno nápadů - to jsou mé charakteristické rysy.
Původně, dnes už téměř historicky, jsem měla být svým vzděláním předurčena pro ekonomické činnosti. A také jsem se jimi dlouho zabývala. A to tak dlouho, až jsem nabyla přesvědčení, že čas na změnu nastal. A pak se děly věci přesně tak, jak jsem jim určila směr.
Doplnit si odborné vzdělání v oboru floristika bylo samozřejmostí, stejně tak jako další a další vzdělávání v tomto kreativním oboru. Takže dnes jsem nadšená floristka.
Za těch několik let, kdy jsem se svobodně odhodlala se věnovat činnosti, která mne naplňuje se kolem mne vytvořila komunita stejně laděných nadšenců, ale i těch, kteří buď byli obdaření jiným talentem, anebo nemajíce čas, rádi využívají mé služby.
Dnes jsme malá rodinná firma, máme svojí krásnou prodejnu a eshop. Každý, kdo nás navštíví, ať už virtuálně anebo v reálu, je pohlcen energií, kterou se snažíme do naší práce denodenně vkládat.
Věříte? Pojďte se přesvědčit sami!