Prorental - půjčovna zvukové a světelné techniky

Telefon: +420 604 900 201
E-mail: info@prorental.cz
Web: www.prorental.cz

Značka ProRental již několik let úspěšně pomáhá při technické realizaci nejrůznějších společenských eventů. Jste-li jednotlivec, firma nebo partnerská eventová agentura, vždy s úctou a pokorou dodáváme naše služby kdekoliv v ČR.
Velkou předností ProRental je full servis, tedy kompletní dodávka všech služeb pro klienta.
ProRental je přímým vlastníkem kvalitní značkové techniky, doplňků a mnoho dalšího inventáře.
Při instalacích využíváme maximálně vlastní technické zdroje a díky tomu si nejsme až na vyjímky nuceni půjčovat komponenty od jiných firem.
Klient takto získá kompletní služby od jediné firmy, která je díky ucelené dodávce schopna nabídnout velmi příznivou cenu a to vše v nekompromisní kvalitě.
ProRental technicky zajišťuje:
Ozvučení – malé, střední, velké kulturní akce vč. zastřešení. Chtěli by jste si techniku pouze vypůjčit? Ano, tuto možnost také nabízíme!

Osvětlení – koncertní, taneční, divadelní show, tématické nasvícení interiéru i exteriéru budov. Plánujete vylepšit vhodným nasvícením třeba jen malou oslavu narozenin? Není nic snažšího než nás kontaktovat. Výsledkem budete nadšeni!

Párty stany – Připravujete společenskou akci a záleží vám na komfortním zázemí pro vase hosty? Potřebujete vytvořit mobilní barové zázemí, důstojné místo pro catering či zastřešit malou kapelu, DJ?
Naše sněhobílé stany v několika rozměrech jsou tu pro vás!

Cateringový inventář – velké kulaté stoly, židle, bistro stolky, pivní sety…! Máme vše a to v nejkvalitnějším dostupném provedení. Samozřejmostí je take dodání kompletního cateringu. Stačí si jen vybrat!

Zábavné nafukovací atrakce – skákací hrady, skluzavky, prolézací centra, nafukovací panáci. Nebo třeba elektrické čtyřkolky? Připravíme nabídku na míru pro vaši dětskou společnost!
Rádi by jste na své vlastní akci zažili vystoupení veřejně známé osobnosti? Poradíme s výběrem vhodného interpreta a postaráme se o veškeré služby, které jsou třeba pro zážitkové vystoupení.

Těšíme se na spolupráci!