BodyTec
SLUŽBY

BodyTec
Komenského 861/3, Olomouch

Navigovat Navigovat
+420777352132
web: www.bodytecolomouc.cz

20 minutový trénink.
Rychle efektivně a intenzivně.
Důvody proč :

1.Je časově nenáročný.
Trénink je velmi intenzivní a proto stačí 1x týdně 20 minut. Doba se neuvěřitelně zrychlila. Moderní technologie pomáhají lidem být všude dřív, stihnout toho víc, být výkonnější, rychlejší. Stejně tak EMS.

2.Efektivně posiluje svalstvo
Během jednoho tréninku aktivujete až 95 % svalstva celého těla. 85x za sekundu dojde k aktivaci a deaktivaci svalů (svalových kontrakcí).

3.cvičení Zpevňuje tělo.
Představuje intenzivní aktivaci kosterního svalstva - jsou aktivovány podpovrchové svaly a svaly hlubokého stabilizačního systému. Cvičení zapojuje svaly, které standardně vůlí zapojit neumíme či je potřeba složitých cviků a dlouhého učení. Například svaly pánevního dna, hluboké zádové svalstvo apod.

4.Pomáhá v hubnutí a v boji s celulitidou
Zvýšíme-li svalovou hmotu, bude naše tělo každý okamžik spotřebovávat více energie. A díky tomu budeme pálit zásoby – tuky – a tím i hubnout.

5.zlepšuje krevní oběh a metabolismus.
K celkovému vyrovnání (regeneraci) organismu dochází až po 5-6 dnech a po celou tu dobu funguje tělo ve zvýšeném energetickém režimu.

6.KOMPLEXNě ZVYŠUJE TĚLESNOU KONDICI
EMS se dá využívat v každém věku a pro každou úroveň trénovanosti. Zvyšuje celkovou výkonnost, maximální sílu, explozivní sílu hlubokého svalstva trupu, zlepšuje vytrvalost, rychlost pohybu.

7.nezatěžuje klouby a úpony
EMS trénink aktivuje svaly stejně intenzivně jako těžký silový trénink a při tom je šetrný ke kloubům a úponům.
Elektro Myo Stimulace (EMS), tedy elektrická stimulace svalů, je pojem, který se několik desetiletí používá v medicíně v rehabilitaci a rekonvalescenci.

Pomocí slabých, ale velmi častých elektrických impulzů jsou svaly aktivovány stejným principem, jako je aktivuje přirozeně tělo. Jen daleko častěji, než jsme schopni dokázat vůlí. Touto aktivací dochází buď k uvolnění zatuhlých svalů, nebo k jejich posílení.

otevírací doba:

po - pá 7:00 - 21:00 / so 9:00 - 14:00

aktuální info