Metro chill out club
ÚŘADY A INSTITUCE

Metro chill out club
ul. 8. května 519/11, Olomouc

Navigovat Navigovat
585 203 121
e-mail: metrochilloutclub@centrum.cz
web: www.metrochilloutclub.cz

OPRAVDOVÝ KLUB.
Nejsme konzum nebo spotřební zboží, nejsme diskotéka ani zábava, nikdy nebudeme a jsme na to hrdí. Peníze nás neohromí a kvuli nim jsme nevznikli a nefungujem. Naše srdce a naše duše patří muzice. Elektronické muzice především a kultuře a zábavě, která k ní patří.
U nás jukebox nenajdeš, dj na přání nehraje, pózy se u nás necení. Naše přikázání, náš zákon je hudba. Čas strávený u nás řídí opravdová hudba. Hudba, která nevznikla pro zisk a pro peníze, nýbrž pro konečnou zábavu a tanec. Party jako u nás, nejde zažít na mnoha místech. Možná by se dalo často říct, že nikde jinde. U nás zapomeneš na ty opravdové problémy, zapomeneš na svět, i plynutí času se změní. Můžeš se změnit i ty. Jsme totiž underground, jsme opravdový klub, jsme
METRO.
Podporujeme místní dje, kteří u nás zrají a učí se. Snažíme se tak spoluvytvářet opravdovou českou scénu, která je ještě malá, ale roste každým rokem. Vyhledáváme nejen v česku mladší talenty, kteří u nás hrávají po boku těch nejzkušenějších, stejně jako neustále hledáme novou muziku, která nás nabíjí a pro kterou žijeme. Neradi stojíme dlouho na místě. Věříme, že pokrok je cesta. Spolu s tou nejvyšší kvalitou, které jsme schopni dosáhnout.
K opravdovému klubu a jeho akcím patří plakáty a vizuál. Tak jako v hudbě, i zde milujeme neotřelou a novou grafiku. Okoukaným věcem a klišé se vyhýbáme, nebo si z nich děláme srandu. Naše plakáty už několikrát uspěly v soutěžích a často vůbec nevypadají jako plakáty, což nás baví. Toužíme po originalitě. Rádi ji hledáme a dáváme jí příležitost.
Náš klub umí být i barem. Proto v něm najdeš opravdový alkohol. Drahý i levnější, ale vždy opravdový a ověřený. Máme na výběr mnoho značek českých i zahraničních rumů, whisky, destilátů, likérů. Kupujeme opravdové české víno od vinaře. Čepujeme opravdové české pivo a ne nic, co se za něj vydává.
Přijď se podívat na opravdový klub.