Reality Populo
SLUŽBY

Reality Populo
Horní lán , Olomouc Navigovat Navigovat


Telefon: +420770171177
E-mail: info@realitypopulo.cz
Web: realitypopulo.cz/

BEZ ZÁVAZKU
Žádné exkluzivní smlouvy a obchodní podmínky drobným písmem. Nikdy nebudeme blokovat vaši nemovitost. V případě, že si kupce najdete vlastní cestou, nenáleží nám žádná odměna. Odměna nám náleží pouze tehdy, kdy jsme Vám kupce zprostředkovali my.

VÝHODNĚ
Nižší odměna = vyšší kupní cena. Naše odměna za prodej vaší nemovitosti nepřesáhne 89 000 Kč a je bezmála o polovinu nižší než průměrná provize jiných realitních kanceláří. Díky tomu jsme schopni navýšit kupní cenu tak, abyste z prodeje své nemovitosti získali co nejvíc.

RYCHLE
Máme propracovanou metodiku prodeje nemovitostí. Díky tomu, že se o vaši nemovitost nestará jednotlivec, ale celý tým, pracujeme mnohem efektivněji a rychleji. Každý člen týmu je špičkou ve svém oboru. Máte tedy jistotu, že vás prodejem provedeme bez jediného zaváhání.

JEDNODUŠE
Prodej nemovitosti je důležité perfektně naplánovat. A to my umíme. Díky podrobnému harmonogramu budete znát všechny kroky, které s prodejem souvisí. Informovanost klienta je pro nás na prvním místě. Díky tomu vám prodej vaší nemovitosti bude připadat jednoduchý a srozumitelný.