Restaurace Citadela

E-mail: fort@sksbu.cz
Web: www.forty.cz/elementor-12236/

Prostor restaurace je rozdělen do tzv. kójí s původní cihlovou nosnou klenbou, jež na sebe navazují, ale zároveň jsou využívány pro soukromější posezení. Unikátní tvar restaurce ukrývá tzv. malé nádvoří, vhodné pro chvilku u kávy či jako příjemný venkovní kuřácký „salonek“.

Hlavní – velké nádvoří tzv. „buzer platz“, nabízí letní příjemné posezení určené pro zahradní slavnosti, rožnění či klidné posezení mimo dosah civilizace, s kapacitou až 200 hostů. Na nádvoří je možné také shlédnout divadelní představení či komorní koncert. Večerní osvětlení nádvoří hořícími loučemi navodí příjemnou atmosféru s nádechem dob dávno minulých.

V horní části reduitu se nacházejí 2 sály, každý s kapacitou cca 80 míst a jsou vhodné pro pořádání seminářů, koncertů či malých divadel.

Restaurace Citadela je ideálním místem pro uspořádání firemních akcí, vánočních večírků, obchodních konferencí, svateb, narozeninových či rodinných oslav, s ojedinělým zážitkem z příjemného a atraktivního prostředí a vybrané domácí kuchyně.

Rautové menu si můžete vybrat z již šéfkuchařem sestavené nabídky nebo i dle Vašich individuálních přání a představ.

Vnitřní prostory restaurace jsou nekuřácké.

OTEVÍRACÍ DOBA
Aktuálně máme pouze víkendový provoz.
Otevírací doba restaurace:
So a Ne: 11:00 -19:00

Denní provoz restaurace Citadela od 1.9.2021

Otevírací doba stánku:

Po, Út: ZAVŘENO
St – Pá: 13.00 – 20.00 hod.
So, Ne: 11.00 – 20.00 hod.


Restaurace Citadela je ideálním místem pro Vaši oslavu nebo akci. Jsme zárukou naprostého soukromí a péče personálu pouze o Vás a Vaše hosty. Pro firemní a soukromé akce otevíráme i mimo tuto provozní dobu.