OBCHODY, E-SHOPY A BAZARY

Olomouc CITY
Pražská 255/41, Olomouc

Navigovat Navigovat
+420 585 710 720
e-mail: info@mojecity.cz
web: www.mojecity.cz

Obchodní centrum Olomouc CITY je vybaveno širokým počtem obchodů a služeb, multikinem CineStar, dětským světem Amazonie, nabízející různé programy pro děti a mnoha restauracemi. Obchodní centrum nabízí módu a módní doplňky, drogerii, kosmetiku, sportovní potřeby, hodinky, klenoty, bižuterii a další. Najdete u nás také minigolf, jazykovou školu, lékaře a rehabilitace. Dalšími službami jsou kadeřnictví, nehtová modeláž, směnárna, tabák, cestovní kancelář, prodej květin, zdravá výživa, servis mobilních telefonů, kavárny a mnoho dalšího.

Zjistili jste, že nemáte co na sebe? V tom vám pomůže Olomouc City. Ale nejen tento problém vyřešíte návštěvou tohoto centra. Podívejte se i do ostatních obchodů, kde můžete pořídit nejrůznější výrobky za příznivé ceny. Náš obchodní dům vám nabízí i spoustu služeb, které jistě neodmítnete. Ptáte se, jestli má pro vás Olomouc CITY ještě něco navíc? Ano je to tak. V tomto centru se neustále konají nejrůznější akce, které vás zabaví na celý den. Rozhodněte se hned a zajeďte si k nám nakoupit. Čeká na vás spousta obchodů, služeb a akcí, se kterými budete spokojeni. Máme otevřeno po celý týden, tudíž se nemusíte bát, že se sem na nákupy nedostanete včas. Olomouc CITY je pro využití volného času tou pravou variantou.

aktuální info

Chystá se SHOW, kterou Olomou CITY ještě nezažilo. Čekají tě: Mína, Adam Kajumi, Naty Hrychová, Dejvit, ARI/Anna Marie Puric a Terysa. Hudební a taneční vystoupení těch nejsledovanějších Influencerů a Youtuberů s autogramiádou. Moderuje Jakub Jíra. Show s MUSERY v Olomouc CITY, pátek 17. května 2019 od 16:00! Vstup ZDARMA! Připraven bude i FOTOKOUTEK, kde budeš mít možnost natočit si se svým oblíbeným Muserem video na TIK TOK.
Chystá se SHOW, kterou Olomou CITY ještě nezažilo.   Čekají tě: Mína, Adam Kajumi, Naty Hrychová, Dejvit, ARI/Anna Marie Puric a Terysa. Hudební a taneční vystoupení těch nejsledovanějších Influencerů a Youtuberů s autogramiádou. Moderuje Jakub Jíra.  Show s MUSERY v Olomouc CITY, pátek 17. května 2019 od 16:00! Vstup ZDARMA!  Připraven bude i FOTOKOUTEK, kde budeš mít možnost natočit si se svým oblíbeným Muserem video na TIK TOK.