Kopírování & reklama
SLUŽBY

Kopírování & reklama
8 května, Olomouc

Navigovat Navigovat
+420 776 845 949
e-mail: kopirkaolomouc@seznam.cz
web: www.kopirovani-reklama.cz/

Naše firma, kopírování a reklama OKR, existujeme již 17 let na stálé adrese v Olomouci (ul. 8.května 15 – u Národního domu).

Hlavní náplní práce je kopírování, tisk, laminování, velkoformátové fotografie, velkoformátové skanování, sitotisk, plánografie, vizitky, letáky, fotoobrazy, brožury, vazby, velkoplošný tisk, bannery, potisk triček, a další polygrafické služby.

Díky bohatým zkušenostem jsme schopni splnit vaše přání rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. K tomuto účelu máme jak potřebné vybavení, tak i stále čerstvé nápady.

Snažíme se o maximální spokojenost našich zákazníků.

Jsme rádi, když se k nám rádi vracíte.

Těšíme se na Vaši návštěvu,
s úctou Pavel Dosoudil


Po – Pá 8:00 – 17:00
So 9:00 – 12:00
Letní provoz: 14.6.-31.8.2019
sobota zavřeno

Fotoobrazy tiskneme špičkovou technologii pigmentových barev, což zaručuje výtiskům nejvyšší kvalitu a vysokou odolnost. Tiskneme na špičkové fotoplátno (image perfect). Přineste fotografii a my vám zhotovíme exkluzivní fotoobraz do jakéhokoli prostoru. Naše nabídka standardních, čtvercových a panoramatických rozměrů je široká. U našich fotoobrazů si můžete být jisti dlouholetou zárukou. Máme rozumné ceny i bez akce !
Fotoobrazy tiskneme špičkovou technologii pigmentových barev, což zaručuje výtiskům nejvyšší kvalitu a vysokou odolnost. Tiskneme na špičkové fotoplátno (image perfect).  Přineste fotografii a my vám zhotovíme exkluzivní fotoobraz do jakéhokoli prostoru.  Naše nabídka standardních, čtvercových a panoramatických rozměrů je široká. U našich fotoobrazů si můžete být jisti dlouholetou zárukou.  Máme rozumné ceny i bez akce !