ARKS Plus, s. r. o.
SLUŽBY

ARKS Plus, s. r. o.
Dolní Hejčínská 31, Olomouc

Navigovat Navigovat
731504590
e-mail: info@arks-plus.com
web: www.arks-vstupenky.cz
www.arks-plus.cz
www.sternberskykopec.cz

ARKS Plus, s. r. o.

Event agentura organizující kulturní pořady v KD Šternberk, open air akce v areálu Státního hradu Šternberk a zámecké zahradě v Čechách pod Kosířem.

aktuální info

ANNA K. je česká zpěvačka a držitelka 5 ocenění Anděl. Zazní zde nejnovější album, které nese název Světlo. Kolekce silných písní vznikala ve spolupráci s Tomášem Varteckým a britskými producenty Stevem Lyonem a JayReynoldsem. Z alba Světlo uslyšíme známé písně jako například „Až mě zachráníš“ nebo „Co mi za to dáš“. Vstupenky na sezení si můžete zakoupit v předprodeji v cestovní kanceláři FTL Prostějov, na pokladně Vlastivědného muzea, v zámku Čechy pod Kosířem, v kanceláři ARKS Plus s. r. o.
ANNA K. je česká zpěvačka a držitelka 5 ocenění Anděl. Zazní zde nejnovější album, které nese název Světlo. Kolekce silných písní vznikala ve spolupráci s Tomášem Varteckým a britskými producenty Stevem Lyonem  a JayReynoldsem. Z alba Světlo uslyšíme známé písně jako například „Až mě zachráníš“ nebo „Co mi za to dáš“.  Vstupenky na sezení si můžete zakoupit v předprodeji v cestovní kanceláři FTL Prostějov, na pokladně Vlastivědného muzea, v zámku Čechy pod Kosířem, v kanceláři ARKS Plus s. r. o.