Telefon: +420 774 697 909
E-mail: info@blackstuff.cz
Web: www.blackstuff.cz/

The BLACK STUFF Irish Pub, Olomouc byl otevřen v červnu 2003. Interiér je inspirován irskými hospůdkami, které jsou proslulé svou útulnou, téměř až domáckou atmosférou. Objednejte si ‚pint of the Black Stuff’* a poseďte s přáteli u cihlového baru, relaxujte u krbu, nebo si můžete číst v útulné kožené sedačce. Celý koncept baru je navržen v tzv. old fashioned style, kombinace starých dřevěných trámů (původní strop v přední části), pálených cihel a přírodního kamene.

Postupem času jsme se začali zaměřovat na whisky a pro také najdete označení Whisky Bar v našem názvu.

Posaďte se a vychutnejte si některý z 10 točených pivních speciálů. ‚Beer Specials Bar‘, který se nachází v zadní části podniku, nabízí 8 stálých speciálů (Guinness – Irsko, Magners (cider) – Irsko, London Pride – Velká Británie, Leffe, Hoegaarden, Stella Artois – Belgie, Heineken Extra Cold – Holandsko, Paulaner – Německo) + 2 čepované speciály z českých a moravských pivovarů, jejichž nabídku neustále obměňujeme. Nabízíme také široký výběr lahvových pivních specialit (Vintage, Bottle Conditioned atd) vhodných i jako dárek.

Kolekce whisk(e)y v The BLACK STUFF Irish Pub & Whisky Bar čítá přes neuvěřitelných 1400 láhví, z toho 700 prodejních. V nabídce nesmí chybět irské whiskey, ale hlavně široký výběr skotských single malts ze všech oblastí, druhů, stylů (cask strenght, single cask, independent bottlings), US whiskey a bourbony, ale také v současné době velice populární japonské whisky. Bar manager a majitel baru, whisky ambassador Zdenek Kortiš, cestuje po palírnách a festivalech a snaží se nabídku neustále rošiřovat. V baru může také ochutnat speciální whisky ze soukromého sudu a naší vlastní etiketou – Gold Cock Black Stuff Private Cask 1992, tato láhev získala skvělých 95,5 bodů ve Whisky Bible 2017.

Nejste fanoušky piva ani whisk(e)y? Možná Vás můžeme oslovit naší nabídkou ostatních destilátů (fine spirits) z celého světa. V naší nabídce najdete více než 90 druhů .....