VZDĚLÁNÍ

CENTRUM SEMAFOR
Legionářská ulice, Olomouc

Navigovat Navigovat
602 582 877
web: www.centrum-semafor.cz

Jsme výukové a vzdělávací centrum s dopravním hřištěm. Zaměřujeme se na dopravní výchovu a s ní spojené volnočasové aktivity pro děti i nejširší veřejnost z Olomouce a okolí.

aktuální info

Kurz pro seniory řidiče Rozvážně a bezpečně! (také pro všechny aktivní řidiče bez ohledu na věk). (středa) – Informace o stavu dnešní dopravy z pohledu řidiče seniora. Oprášení základních zásad chování v silničním provozu a seznámení s novými ustanoveními zákonů souvisejících se silničním provozem, které vešly v platnost od 1.10.2018. Krátký, dobrovolný minitest z pravidel silničního provozu. Přednáška, film a ukázky dopravních situací v olomouckých ulicích.
Kurz pro seniory řidiče Rozvážně a bezpečně! (také pro všechny aktivní řidiče bez ohledu na věk).  (středa) – Informace o stavu dnešní dopravy z pohledu řidiče seniora. Oprášení základních zásad chování v silničním provozu a seznámení s novými ustanoveními zákonů souvisejících se silničním provozem, které vešly v platnost od 1.10.2018. Krátký, dobrovolný minitest z pravidel silničního provozu. Přednáška, film a ukázky dopravních situací v olomouckých ulicích.