Salon Face (kosmetika)
SLUŽBY

Salon Face (kosmetika)
Masarykova 31, Olomouc

Navigovat Navigovat
+420739088072
e-mail: lucka.cundrlova@gmail.com

Z oborů dermatologie a kosmetologie Vám můžeme pomoci s:

Pigmentace – Jsme zastánci zdravé pokožky a vyhýbáme se používání agresivní chemie, která pokožku bělí a poškozuje, místo toho doporučujeme účinnou strategii a péči, která efektivně cílí na nadměrnou pigmentaci, ať už je hormonálního původu, jaterního, či vlivem slunečního záření.

Omlazování - To nejdůležitější, co svým klientům můžeme předat kromě salónní péče, je naučit je, jak se o svoji pleť mají starat doma a tím předcházet vzniku vrásek, alfou a omegou je čištění pleti vhodnou kosmetikou.

Akné - Jeden z největších mýtů je, že aknózní pleť nepotřebuje hydratovat, protože už mastná je. Aknózní pleť je nevyrovnaná a někdy je nutné problém akné řešit i s kožní lékařkou, to pak jsou výsledky pokroku viditelné nejvíce – rozzářená a hydratovaná pokožka bez zanícení a loupání.

S jakou kosmetikou nejraději pracujeme?

Medik8 - produkty této Britské značky jsou výsledkem dlouholetých vědeckých výzkumů, s patentovanými účinnými látky a s žádnou chemií, parabeny či konzervanty.

Alcina - profesionální značka, která své produkty vyvíjí s ohledem na individuální potřeby všech typů pleti a nabízí kompletní sortiment pleťové, vlasové a dekorativní kosmetiky.

naše služby:

Kompletní ošetření pleti
2 hodiny • 1200,-
kompletní ošetření zahrnuje
-mechanický i enzymatický peeling
-hloubkové čištění ultrazvukem
-mechanické čištění
Intenzitu procedur a přípravky Medik8 UK a Alcina CZ/SK volím podle typu pleti i ročního období, nechybí také hydratace, sérum nebo kůra a na závěr masáž obličeje, krku a dekoltu.

pro více informací volejte: 739088072