RPSC ideas
SLUŽBY

RPSC ideas
Navigovat Navigovat Facebook

17. listopadu 1126/43, Olomouc


Telefon: 734201802
E-mail: info@rpsc.cz
Web: www.rpsc.cz

O nás
Jsme marketingová a komunikační agentura, která je na trhu již více než 10 let. Poskytujeme poradenské a produkční služby pro komunikaci nejširšího zaměření a kompletní servis v oblasti dotací, analýz a odborných studií, veřejných zakázek nebo strategických plánů. Věnujeme se také umělé inteligenci a chatbotům.

Baví nás výzvy a rádi pro klienty hledáme neokoukaná řešení. Naše kreativní oddělení bere každý úkol jako neodolatelnou výzvu. Pomáháme firmám při tvorbě originální, jasně rozpoznatelné značky a tvorbě identity.
S moderní a efektivní komunikací nám pomáhá umělá inteligence. Chatbot totiž šetří čas i náklady, protože zvládne komunikovat s 95 % vašich klientů či zákazníků a zajistí tak náskok před konkurencí. Jednodušší komunikace není zdaleka naší jedinou specializací. Máme nespočet zkušeností z mnoha oblastí marketingu. Dále se věnujeme rovněž organizaci firemních večírků, eventů nebo například konferencí. Nechte produkci na nás a přijďte se rovnou bavit.

Náš dotační management pomohl již k více než 1 miliardě Kč, a to nejen z fondů EU. Za pomoci našeho strategického plánování si stanovíte sami cestu, kterou se vydáte při čerpáním evropských dotací. Vyhodnocení Vaší činnosti či projektů, překlady a tlumočení, investiční poradenství nebo dokonce zahraniční vzdělání? To vše zvládneme i pro vás.