OBCHODY

Centrum Olympia Olomouc
Navigovat Navigovat Facebook Instagram

Olomoucká 90, 78372 Velký Týnec


Telefon: + 420 585 392 010
E-mail: info@olympiaolomouc.cz
Web: www.olympiaolomouc.cz
instagram.com/olympiaolomouc/
facebook.com/centrumolympiaolomouc/

Olympia Olomouc je tradičním obchodním centrem svého regionu.
Nakupování v Olympii je komfortní a přehledné, zákazník zde nalezne vše, co potřebuje – od obvyklých módních značek přes elektroniku, hračky, knihkupectví, domácí potřeby, drogerii a parfumerii, až po unikátní butiky a značky, které jsou v Olympii Olomouc zastoupeny v regionální exkluzivitě.
Příjemné prostředí pro jídlo a pracovní schůzky poskytuje zrenovovaný food court s rozmanitou nabídkou fast foodů a také jedinečnou running sushi restaurací, dále pak kavárny. Prostorný hypermarket nabízí pohodlí při běžných nákupech.
Unikátním konceptem, poskytujícím zábavu všem věkovým kategoriím, je trampolínové centrum Jump Academy, které bylo otevřeno na sklonku roku 2019 a doplnilo prvek nakupování o zábavu a volnočasové vyžití.
Koncem roku 2020 pak byla v Olympii Olomouc úspěšně dokončena výstavba multikina CINEMAX. Všechny sály jsou vybaveny Premium Plus sedačkami s opěrkou na hlavu a zvětšeným osobním prostorem. Součástí multikina je také VIP Lounge s VIP sálem, který nabízí kožená křesla s taburetem a zabudovaným tabletem, pomocí něhož si mohou diváci objednat občerstvení přímo do sálu i v průběhu sledování filmu.
Důležitou složkou volnočasových aktivit je také nové herní centrum pro děti. WonderPark je navržen tak, aby poskytoval skvělou zábavu všem dětem do věku 12 let a nabídl vynikající alternativu pro trávení volného času podporou zdravého fyzického a duševního vývoje dětí prostřednictvím aktivní hry.
Obchodní centrum leží na významném dopravním uzlu zajišťujícím dopravní dostupnost z dálnice i místní silniční sítě. OC provozuje vlastní kyvadlovou autobusovou linku 14x denně (jezdí každou hodinu).
V Centru Olympia Olomouc Vás přivítáme denně od 9 do 21 hodin. Hypermarket Albert je otevřen od 8 do 22 hodin.