Divadlo na cucky
KULTURA A UMĚNÍ S SEBOU

Divadlo na cucky
Dolní náměstí 42, Olomouc

Navigovat Navigovat
+420 728 180 478
e-mail: rezervace@divadlonacucky.cz
web: www.divadlonacucky.cz

Divadlo na cucky je otevřeným prostorem pro kulturu v historickém centru města Olomouce a kromě divadelního sálu se zkušebnou a zázemím tu najdete také stylovou kavárnu nebo galerii se zaměřením na současné umění a architekturu.

Prostory Divadla na cucky jsou otevřenou platformou pro setkávání lidí a realizaci pravidelného programu zasahujícího otázky občanské angažovanosti i enviromentálních témat. Dramaturgii prostor spoluutváří prezentace české a zahraniční divadelní a taneční scény, workshopy, Studio na cucky, volnočasové aktivity či provoz Galerie XY.

Pronájem prostor:
Máte zájem u nás pořádat akci? Neváhejte kontaktovat produkční Alžbětu Kvapilovou, tel. +420 737 012 288, email: kvapilova@divadlonacucky.cz.

K dispozici jsou zkušebna, divadelní sál, galerie, sklepní prostory, kavárna. To vše v příjemném prostředí v centru města, na Dolním náměstí. Připojení na internet prostřednictvím WIFI.

Vstupenky lze rezervovat u jednotlivých událostí přímo na našem webu a zakoupit v předprodeji na pokladně (po–pá 10–18 a vždy 1 hod. před představeními). Platnost rezervace 7 dní, nevyzvednuté vstupenky vracíme do prodeje 15 minut před začátkem akce. Informace na tel. 731 853 191.

CAFÉ NA CUCKY
Otevřeno denně 7:30-20:00.

GALERIE XY
Otevřeno denně 9-19