Moravský Grunt
RESTAURACE S SEBOU

Moravský Grunt
Navigovat Navigovat Facebook Instagram

Nedbalova 38/23, Topolany


Telefon: 739186125
Objednávky: 739186125
E-mail: info@moravsky-grunt.cz
Web: www.jsemzolomouce.cz/grunt

Vážení hosté,
vítáme Vás na stránkách restaurace Moravský grunt Topolany. NOVĚ OTEVÍRÁME V BŘEZNU 2023 🍀

Našim cílem je, abyste se u nás cítili co nejpříjemněji a odcházeli s výjimečným chuťovým zážitkem. Veškeré námi nabízené pokrmy a nápoje připravujeme v co nejvyšší kvalitě z výhradně čerstvých surovin. Nebojte se nás oslovit se svým přáním, kterému se vždy budeme snažit vyjít vstříc.


V restauraci najdete tyto části:
RESTAURACE Restaurace je zařízena v hanáckém duchu a vyzdobena dřevěnými prvky dobového stylu. Z naší kuchyně se můžete těšit jak na klasická jídla, tak i na speciality podniku doplněné o sezónní nabídku. K příjemnému posezení Vám hraje moravská hudba. Restaurace je nekuřácká, takže jste vítáni i s Vašimi ratolestmi.

Myslivna je určena pro klientelu, kteří mají rádi posezení u piva. Atmosféru Myslivny tvoří štamgasti, ale i náhodní lidé, kteří sem zavítají jak na sportovní přenosy, tak i k příjemnému posezení. Díky pivnímu sklepu zde točíme pivo nejvyšší kvality.

VELKÝ SÁL Zde se konají různé kulturní akce, jako jsou svatby a různé společenské akce. Sál má kapacitu 100 míst a je situován do moravského stylu v rodiném duchu.