OBCHODY

Květinářství Marmardeko
Navigovat Navigovat Facebook Instagram

Štítného 1, Olomouc


Telefon: 776164168
E-mail: marmardeko@seznam.cz
Web: marmardeko.cz/
instagram.com/marmardeko/
facebook.com/marmardeko/

Středa 8.3.2023 MDŽ - OTEVŘENO 7:30 - 19:00 hod.

Provozní doba:
Po. - Pá.: 8 - 17:30 hod.
So.: 8 - 12 hod.
Ne.: ZAVŘENO

Výroba a prodej květinových dekorací z živých i umělých květů. Svatební kytice a dekorace na zakázku. Prodej řezaných a hrnkových květin, dekorací, svíček a lahvového vína. U svatebních kytic a dekorací je nutná osobní schůzka.

Floristickému oboru, vázání kytic a plněním originálních i klasických květinových přání pro své zákazníky se věnuji již 20 let. Díky tomu mohu pomoci s výběrem těch správných květin pro danou příležitost. Ukazuji také svým zákazníkům jak správně ladit barvy, květiny a různé jiné materiály. Specializuji se na vázání kytic a tvorbu květinových dekorací na zakázku.
Květiny, květinové dekorce a jejich tvorba. Nápady, kterých mám plnou hlavu. V každém originálu je kousek mé fantazie.

Když nevíte kudy kam a zdá se, že není žádná cesta dál, je čas si tu svou cestu vytvořit. Jen tak pak člověk může pracovat na tom, co jej baví a vnitřně naplňuje.
V mém případě tou cestou je vlastní květinářství. Stálé hledání možností jak se zdokonalovat ve svém oboru, příjmat a plnit originální zakázky. Mám ráda výzvy, efektivní jednoduchost i dobrodružství a eleganci. To vše a mnohem víc se dá s květinami zažít.