Pádlo Morava
SLUŽBY

Pádlo Morava
J.Wolkera 42, Horka nad Moravou Navigovat Navigovat


Telefon: 604693732
E-mail: padlo-morava@seznam.cz
Web: www.padlo-morava.cz

KEMP HORKA NAD MORAVOU

Cyklisticko-vodácké tábořiště, otevřené od roku 2016, nabízí pohodlné ubytování pro nenáročné turisty. Nachází se v krásné přírodě CHKO Litovelské pomoraví v Horce nad Moravou na břehu řeky Moravy.
Tábořiště s vlastní půjčovnou lodí a možností stanování ve vlastních stanech, s kapacitou cca 80 osob, je vybaveno sociálním zařízením - WC, elektřinou, pitnou vodou, vlastní písčitou pláží, vyhrazeným místem pro rozdělání ohně, velkým přístřeškem proti dešti a uzamykatelnou místností pro kola. Také je zde možnost koupání z mola, večerní koupání u nasvícené řeky a občasné posezení u živé hudby. Dále nabízíme možnost přepravy lodí a servisní point firmy Moolbike, kde si zdarma můžete zapůjčit pumpu, servisní klíč, montér páky. Pro ubytované hosty zajišťujeme snídaně, obědy a večeře. Z občerstvení nabízíme dobroty z udírny jako cigáro, sekaná s panenkou, žebra, uzená kolena atd. V kiosku Vám připravíme langoše, hranolky, smažený sýr, smažené tvarůžky, bramboráčky, kuřecí stripsy hovězí hamburgery,smažený sýr v housce,nakladaný hermelín, utopence,párek v rohlíku, polévky dle denní nabídky a také několik druhů pizzy Markýz.
Čepujeme Zubr Grand 11,Šerák 11 ,Keprník 12,Radler, Holba Brusinka s mátou 2,2%, dále máme v plechu Černý Citron alco/nealco, Birell obyč., víno bílé a červené, kofola, malina, hrozno, Pepsi Cola, Sprite, Fanta, Nestea, Cappy, Mattoni

V kempu lze zakoupit turistické deníky a vizitky. K dispozici je také razítko kempu

Otevřeno- květen, červen a září - Po-Pá 15:00 do 22:00 So-Ne a svátky od 10:00 do 22:00 hod. červenec a srpen -každý den -10:00 do 22:00Ceník ubytování:
60kč / osoba / noc
40kč / osoba do 15ti let / noc
70kč / stan / noc
Zákazníci Pádlo-Morava a Tydra 60kč / osoba / noc + stan zdarma
Převozová služba kempu:
Převoz za vodní elektrárnu
50kč / loď
Zákazníci Pádlo-Morava a Tydra 30kč / loď

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.