Navigovat Navigovat
776164168
e-mail: marmardeko@seznam.cz

Výroba a prodej květinových dekorací z živých i umělých květů. Svatební kytice a dekorace na zakázku. Prodej řezaných a hrnkových květin, dekorací, svíček a lahvového vína. U svatebních kytic a dekorací je nutná osobní schůzka.

Floristickému oboru, vázání kytic a plněním originálních i klasických květinových přání pro své zákazníky se věnuji již 17 let. Díky tomu mohu pomoci s výběrem těch správných květin pro danou příležitost. Ukazuji také svým zákazníkům jak správně ladit barvy, květiny a různé jiné materiály. Specializuji se na vázání kytic a tvorbu květinových dekorací na zakázku.
Květiny, květinové dekorce a jejich tvorba. Nápady, kterých mám plnou hlavu. V každém originálu je kousek mé fantazie.

Když nevíte kudy kam a zdá se, že není žádná cesta dál, je čas si tu svou cestu vytvořit. Jen tak pak člověk může pracovat na tom, co jej baví a vnitřně naplňuje.
V mém případě tou cestou je vlastní květinářství. Stálé hledání možností jak se zdokonalovat ve svém oboru, příjmat a plnit originální zakázky. Mám ráda výzvy, efektivní jednoduchost i dobrodružství a eleganci. To vše a mnohem víc se dá s květinami zažít.
Tvorba svícnu není náročná. Můžete si jej vytvořit na podložku, kterou od nás dostanete a je zahrnuta v rezervačním poplatku a nebo na svou vlastní misku - podložku, která Vám pasuje na stůl. Dílnička bude rozdělena na dva časové úseky: 9 - 11 hod. a 11 - 13 hod. Záleží na množství účastníků. V každém ůseku je místo pro 7 osob. Je nutné si rezervovat místo.
Tvorba svícnu není náročná. Můžete si jej vytvořit na podložku, kterou od nás dostanete a je zahrnuta v rezervačním poplatku a nebo na svou vlastní misku - podložku, která Vám pasuje na stůl.  Dílnička bude rozdělena na dva časové úseky: 9 - 11 hod. a 11 - 13 hod. Záleží na množství účastníků. V každém ůseku je místo pro 7 osob. Je nutné si rezervovat místo.