Club Koruna (sportovní centrum)
SPORT

Club Koruna (sportovní centrum)
Pekařská 1, Olomouc

Navigovat Navigovat
+420720130003
e-mail: clubkoruna@seznam.cz
web: www.clubkoruna.cz

Vítáme Vás a zároveň srdečně zveme všechny příznivce sportu a relaxace do příjemného a klidného prostředí clubu koruna, který se nachází v centru města Olomouce, v nejvyšším patře obchodního domu KORUNA - boční vstup.

Zahrát si u nás můžete squash a stolní tenis, navštívit hodinu schwinn cyclingu, nebo jumpingu pod vedením jednoho z profesionálních instruktorů. K relaxaci a znovuobnovení sil Vám nabízíme privátní infra-saunu. Návštěvníkům centra je po celou dobu sportování k dispozici bar s občerstvením.

Začínajícím i pokročilým hráčům squashe nabízíme tréninkové hodiny pod odborným vedením trenérů, či hodiny se sparing hráčem.

LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

V LETNÍCH MĚSÍCÍCH ČERVENEC A SRPEN OBECNĚ PLATÍ, ŽE OTEVÍRACÍ DOBA SE PŘIZPŮSOBUJE REZERVACÍM V DANÉM DNI. JEDNÁ SE PŘEDEVŠÍM O DOPOLEDNÍ HODINY AŽ DO 15:00, KDY MOHOU BÝT KURTY, V PŘÍPADĚ NEOBSAZENOSTI, VYBLOKOVÁNY A TEDY TŘEBA NA PÁR HODIN DOPOLEDNE ZAVŘENO. TOTÉŽ PLATÍ O ZAVÍRACÍ DOBĚ - V PŘÍPADĚ NEOBSAZENOSTI KURTŮ, ČI JINÝCH AKTIVIT, SE SPORTCENTRUM ZAVÍRÁ I DŘÍVE NEŽ VE 23:00. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. :-)
PONDĚLÍ AŽ PÁTEK 7:00 - 23:00

SOBOTA ZAVŘENO

NEDĚLE 8:00 - 23:00


aktuální info