Kemp Krásná Morava

Telefon: +420 777839740
Web: www.krasnamorava.cz

RESORT KRÁSNÁ MORAVA =
kemp a karavanpark KRÁSNÁ MORAVA Olomouc se nachází v příjemné a tiché části Olomouc Hejčín.
Ačkoli leží jen kilometr od centra města, přímo na břehu mlýnského potoka, připadáte si jako na kraji lesa, uprostřed přírody v oáze klidu.

VE STANU V RESORTU KRÁSNÁ MORAVA
Resort Krásná Morava nabízí příznivcům kempování ideální základnu pro rozbití jejich tábora. Poloha resortu na střední Moravě vám umožní strávit u nás několik krásných dní plných zážitků.

Většina kempařů je zvyklá vozit si vše sebou a na nikoho se nespoléhat. V případě Krásné Moravy můžete vyrazit na víkendu či prázdniny podstatně více „nalehko“ než jindy.

ZÁBAVA A RELAXACE
Rádi vám poskytneme kola na výlety po okolí i sportovní potřeby na trávení volného času přímo v našem areálu. Pokud si večer budete chtít ugrilovat něco dobrého k snědku, půjčíme vám i gril a vše potřebné. U nás můžete starosti hodit za hlavu a věnovat všechen čas odpočinku, relaxaci a zábavě.

POZNEJTE KRÁSNOU MORAVU
Krásná Morava je místem, kam se po celém dni stráveném poznáváním přírodních i kulturních krás Hané budete večer rádi vracet. Historické centrum Olomouce je v dosahu pěšky, nádhernou krajinu říční nivy Litovelského Pomoraví poznáte nejlépe v sedle bicyklu. Pokud patříte k vodákům, pak by bylo popisování tohoto koutu České republiky nošením dříví do lesa, protože Morava patří k našim nejkrásnějším řekám.

U nás si přijdou na své také milovníci technických památek a kvalitní gastronomie. Rádi vám dáme tipy na další výlety po okolí včetně skanzenů a muzeí. S vašimi dětmi snadno dorazíte do jedné z nejnavštěvovanějších tuzemských zoologických zahrad. Pokud máte rádi dobré jídlo a pití, poradíme vám, kde si pochutnáte na specialitách z olomouckých tvarůžků a na dobrém pivu. Možná to bude přímo v našem areálu, kde jsou naši kuchaři připraveni splnit vaše přání.

RECEPCE KEMPU : 774 545 938
VEDOUCÍ PROVOZU : 778 091 078
PŮJČOVNA LODÍ : 727 965 970