Kino Premiere Cinemas
ZÁBAVA

Kino Premiere Cinemas
Navigovat Navigovat Facebook Instagram

Galerie Šantovka, Polská 1, Olomouc


E-mail: info@premierecinemas.cz
Web: olomouc.premierecinemas.cz/

FILMY NÁS BAVÍ

PREMIERE CINEMAS OLOMOUC je díky použití nejnovějších technologií jedním z nejmodernějších multiplexů na Moravě.

PREMIERE CINEMAS OLOMOUC je šesti sálové multikino s kapacitou 900 míst v obchodním centru Galerie Šantovka v Olomouci, které disponuje nejnovější progresivní technikou, nejvyšším rozlišením obrazu 4K ve 2 sálech, 3D nové generace DepthQ ve 3 sálech, novou dimenzí obrazu HFR ve všech 6 sálech a Dolby Surround Soundem 7.1 v 5 sálech. Největší sál multikina s kapacitou více než 350 míst je vybaven revolučním prostorovým zvukem Dolby Atmos a jeho stříbrné plátno Harkness Spectral 240 o rozměrech 19 x 8 metrů je největším v Olomouci.

Exkluzivně v Premiere Cinemas Olomouc můžete objevit novou perspektivu dokonalého filmového zážitku v našem PREMIERE VIP. Užijte si luxusní elektronicky polohovatelná křesla, fantastický výhled na největší filmové plátno a neuvěřitelnou kvalitu obrazu. Při vaší návštěvě si vychutnejte vybrané občerstvení zdarma v soukromém salonku, který je ideálním místem pro setkání s přáteli nebo rodinou před filmovým představením.

Všechny kinosály jsou plně klimatizované a přístupné pro imobilní návštěvníky. Návštěvníkům je přístupné venkovní i kryté parkoviště.OTEVÍRACÍ DOBA:

PO - PA : 13.00 - 24.00
SO - NE : 10.00 - 24.00