Sportovně střelecký areál Jívová
SPORT S SEBOU

Sportovně střelecký areál Jívová
Navigovat Navigovat Facebook Instagram

Jívová 295, Jívová


Telefon: 777427919
E-mail: info@vyjad.cz
Web: www.strelnicejivova.cz/

Moderní „Sportovně střelecký areál Jívová“ byl zprovozněn na podzim roku 2019 a nachází se v romantickém prostředí Přírodního parku Údolí Bystřice, 15 km vzdušnou čarou od centra Olomouce. Je napojený na síť regionálních cyklotras a turistických značených tras, poskytuje tak přirozené zázemí pro turisty s atraktivní škálou zážitkových aktivit.
Představuje ideální místo pro aktivní trávení volného času v přírodě, s rozšiřující se nabídkou služeb pro turisty, cykloturisty a rodiny s dětmi. Areál je proto vhodný jak pro sportovní střelce, tak pro celé rodiny, firmy, partu přátel, ale také pro pořádání svateb. Spolupracujeme se školami, zájmovými kroužky nebo mysliveckými sdruženími v rámci tematických programů o přírodě, životě v lese a krajině.Je zde venkovní kulová střelnice a broková střelnice (skeet a univerzální trap), která nabízí veškeré aktivity s tímto spojené.
Pořádáme střelecké soutěže, výuku a výcvik ve střelbě, možnost zážitkové střelby i bez zbrojního průkazu, školení a semináře v oblasti obrany. Střelnice je určena k sportovní a rekreační střelbě a k výcviku ozbrojených složek státu.
V hlavní budově najdete vybavenou školící místnost pro čtyřicet osob, prodejnu zbraní a střeliva. K dispozici je občerstvení s venkovním grilem a posezením, jak ve vnitřních prostorách s krbem, tak na venkovní kryté terase. V areálu nechybí multifunkční dětské a workoutové hřiště, prostory pro venkovní soutěže a hry nebo wi-fi připojení.

Zastavte se třeba jen na občerstvení dobrou kávou nebo čepovanou Plzeň a odpočiňte si v krásné přírodě s výhledem do údolí. Rádi vás u nás přivítáme!

Ceník střelnice:

Jednorázový vstup pistolová střelnice 40 m za jednu osobu 150,- kč/h
Jednorázový vstup pistolová střelnice 40 m za jednu osobu – střelba na gongy 300,- Kč/h
Broková střelnice 1ks asfaltový terč 4,- Kč
Střelba s instruktorem střelby 300,- Kč/h
Výuka a výcvik s instruktorem 800,- Kč/h
Zapůjčení krátké zbraně (pistole, revolver) 300,- Kč
Zapůjčení dlouhé zbraně (malorážka,