Long Story Short Hostel & Café

Telefon: +420725434327
E-mail: reception@longstoryshort.cz
Web: www.longstoryshort.cz

Sdílíme jídlo, příběhy a dobrou náladu od roku 2017

Cesta gastronomie, která propojuje všechny kouty světa, u nás v kavárně nekončí.

Koncept sdílení z hostelu jsme se rozhodli přenést i do prostor Eatery & Bakery, protože sdílení nás baví a my věříme, že bude bavit i vás. Jídlo v Eatery & Bakery je kulinářskou mozaikou, je vždy připraveno ze sezónních potravin a s respektem k přírodě.

Přestože většinu surovin odebíráme od farem a dodavatelů z moravského regionu, "world fusion" se u nás v kuchyni nezapře a tak se můžete těšit i na ochutnávku různých chutí světa. Mimo běžného prodeje vyladěných pekařských produktů, nabízíme každodenní obědy, kreativní večeře ve stylu sdílených talířů a zážitkový večer 'chef's table' - večeři u šéfkuchaře.

Restaurace se nachází v přízemí naší historické pevnosti a s tímto výjimečným prostorem jsme od počátku rekonstrukce opět zacházeli s maximální péčí a úctou. Naší hlavní vizí bylo vytvořit uvolněnou a neformální atmosféru se správnou dávkou elegance a zároveň zachovat kouzlo společného rodinného stolování.

More than just a hostel. There are endless possibilities at Long Story Short.

Hostel Long Story Short je prosté a cenově dostupné ubytování, navržené tak, že si nebudete připadat jako v hostelu. Najdete u nás unikátní kombinaci smíšených a soukromých pokojů až pro 56 osob. Součástí hostelu je kavárna s barem, zasedací místnost, bezplatné Wi-Fi a mnoho dalšího. V létě můžete zarelaxovat na kouzelné zahrádce se stupňovitými terasami nebo si zahrát pétanque na našem hřišti.