Navigovat Navigovat
+420725434327
e-mail: reception@longstoryshort.cz
web: www.longstoryshort-delivery.cz

Jídlo v Eatery & Bakery je kulinářskou mozaikou, je vždy připraveno ze sezónních potravin a s respektem k přírodě. Suroviny odebíráme od farem a dodavatelů z moravského regionu a právě nastal čas, podělit se o poklady z jejich produkce i s vámi.
Otevřeli jsme pro vás zbrusu nový Foodshop, ve kterém najdete nejen široký výběr toho nejlepšího od našich dodavatelů, ale také signature produkty z naší vlastní výroby, včetně čerstvého pečiva od holek z pekárny.

Domů si můžete objednat i teplá jídla z denního menu, které je pořád stejně dynamické jako v našem běžném provozu. Koncept sdílení nikdy neopustíme, a proto na vás myslíme i o víkendu. Pro rodinné obědy máme eso v rukávu, a to v podobě speciální nabídky, která nese název “VÍKENDOVÝ PEKÁČ”.

VÍCE INFORMACÍ A AKTUÁLNÍ MENU A CELOU NABÍDKU FOODSHOPU SI PROHLÉDNĚTE SLEDUJTE NA STRÁNKÁCH https://www.longstoryshort-delivery.cz

Kavárenské okénko má otevřeno každý den od 8.00 - 18.00, objednávky teplých jídel přijímáme od 11.00 do 19.00.
Rezervace víkendového pekáče na share je nutná 12 hodin před jejím samotným doručením .

Objednávky také příjímáme na čísle +420 725 434 327. Jsme tu pro vás!


More than just a hostel. There are endless possibilities at Long Story Short.
Hostel Long Story Short je prosté a cenově dostupné ubytování, navržené tak, že si nebudete připadat jako v hostelu. Najdete u nás unikátní kombinaci smíšených a soukromých pokojů až pro 56 osob. Součástí hostelu je kavárna s barem, zasedací místnost, bezplatné Wi-Fi a mnoho dalšího. V létě můžete zarelaxovat na kouzelné zahrádce se stupňovitými terasami nebo si zahrát pétanque na našem hřišti.