Telegraph.cz

Telefon: 704 602 823
E-mail: info@telegraph.cz
Web: telegraph.cz

Telegraph Hub je coworkingové centrum, které vznikne jako součást budovy Telegraph v Olomouci.

Objekt otevíráme koncem roku, ovšem již nyní bychom jej rádi představili široké veřejnosti. U příležitosti Dne otevřených coworkingů tak výjimečně zpřístupníme stavbu všem zájemcům a podělíme se s nimi o celkový koncept projektu. Telegraph bude sloužit jako coworkingové centrum, nekomerční galerie současného umění, poskytne gastro zázemí v podobě moderní kavárny a nabídne umělecké prostory pro pořádání speciálních eventů.
Bližší info na telegraph.cz

Adresa:
Jungmannova 3, Olomouc, 77900

O AKCI:

Je to poprvé, co veřejnost bude moci vstoupit do prostor objektu Jungmannova 3 od počátku velké rekonstrukce a seznámit se s detaily připravovaného projektu. Doposud jsme uveřejnili jen několik málo informací a vizualizací, to se ovšem v pátek 31.5.2019 změní. Přijďte zjistit, proč se o Telegraphu mluví jako o ojedinělém projektu, který spojuje kreativní světy.

PROGRAM PÁTEK 31.5.

14:00 - 20:00
- Prezentace stavby - prohlídka a diskuze s autory projektu - rádi všem zájemcům podrobně představíme celý koncept, bližší informace nejen k provozu coworkingového centra Telegraph Hub, ale i k fungování galerie a celého objektu podají ti nejpovolanější - investor Robert Runták, hlavní architekt Lukáš Blažek a umělecký šéf galerie Jan Kudrna
- Vizualizace projektu - výstava tisků renderů
- Projekce - budeme promítat umělecká díla i tématická videa
- 3D model - vystavíme ručně vyrobený projektový model z dílny architektonického studia Ječmen
- graffiti art - vyzkoušejte si graffiti
- atmosférické nasvícení stavby
- drobný originální catering pro občerstvení

Není třeba se registrovat, přijďte kdykoli v uvedený čas.

20:30 - 22:00
Uzavřené natáčení promo videa pro Telegraph bude probíhat ve večerních hodinách a účast zájemců z řad veřejnosti je z bezpečnostních důvodů možná jen po individuální domluvě - prosíme, napište nám v případě zájmu soukromou zprávu.