RESTAURACE

Restaurace Pod Lipami
Zolova 7/14, Slavonín

Navigovat Navigovat
702149988
web: www.podlipami.info

Restaurace Pod Lipami je nově přejmenovaná na GRILL PUB Pod Lipami a to z důvodu grilu na dřevěné uhlí uvnitř restaurace. V září 2015 jsme zrekonstruovali a nově otevřeli.

Chceme lidem nabízet příjemné prostředí, osobní přístup a především servírovat kvalitní jídlo.

Já, Zdeněk Svoboda, šéfkuchař a majitel si velmi zakládám na dobrém jídle. Mám rád všechny kuchyně a všechny různé přípravy jídel, ale připravím Vám jen to, za čím si opravdu stojím.

Začal jsem dělat domácí hamburgery, protože kombinace čerstvě namletého a dobře dochuceného masa v čerstvě upečené housce je opravdu skvělé jídlo, ale musí tam být ta kvalita, čerstvost a cit. V létě jsem burgery připravoval na grilu a chuť ještě vzrostla, pak jsem griloval i vyzrálé steaky a zeleninu aj. a ta chuť mě natolik pohltila, že jsem se rozhodl, že musím s grilováním pokračovat i přes zimu.

No a je to tu. Léto uběhlo a je říjen 2015 a já griluji uvnitř restaurace. Jsem pyšný na to, že jsem se odhodlal, zariskoval a šel jsem do toho. Myslím do toho všeho. Nejdříve ve 23 letech, převzal hospodu, která nebyla v moc dobrém stavu, zvednout jídla, rozjet zahrádku a všechno kolem, co člověk z jiného oboru ani nevidí a nakonec mít pěknou útulnou restauraci s grilem.

Teď bych si ještě přál, aby se mezi Vás, mé hosty, dostala tato informace a přišli jste a zkusili.

Těším se na Vás společně s celým kolektivem.
Pá 13.12.
Gulášová k menu 10/35
1. Hlavní jídlo
2. 130g Grilovaná panenka do růžova, glazovaná zelenina na másle, bramborovo – mrkvové pyré 159 Kč
3. 150g Hovězí Burger „Smoked“ v domácí housce, hranolky (1,3,7,11,12) (grilované mleté hovězí maso, ventricina, čedar, pivní cibulka, rajče, uzený dresi... 129 Kč
4. 100g Tortilla Fajitas s mletým hovězím masem a restovanou paprikou s cibulí, dresink 129 Kč
5. 150g Kuřecí prsní mini roládky plněné parmskou šunkou a mozzarellou, šťouchané brambory 125 Kč
6. 150g Smažený vepřový řízek, bramborový salát 125 Kč