REDSTONE REAL ESTATE
ÚŘADY A INSTITUCE

REDSTONE REAL ESTATE
Navigovat Navigovat Facebook Instagram

tř. Kosmonautů 1221/2a 1221/2a, 77900 Olomouc


Telefon: +420 585 208 010
E-mail: info@rsre.cz
Web: www.rsre.cz/
www.envelopaoffice.cz/
facebook.com/redstone.realest
instagram.com/redstone__cz/

Představení společnosti:

Skupina REDSTONE aktivně působí na trhu od roku 2016 prostřednictvím mateřské společnosti REDSTONE REAL ESTATE, a.s.

Jsme skupina, která se zabývá developerskou a investiční činností. Od svého vzniku se zaměřujeme na projekty s vyšší přidanou hodnotou, když současně jsme otevřeni všem atraktivním výzvám. Naší specializací je průnik mezi investiční, developerskou a realitní činností. Dále se profilujeme také v oblastech řízení aktiv a realizaci dluhopisových programů. Emitované dluhopisy slouží k financování našich developerských projektů a nákupu zajímavých výnosových nemovitostí, konkrétně např. administrativních budov, logistických hal či skladů.

Portfolio našich investic je tak diverzifikováno mezi developerské projekty a komerční nemovitosti již generující stabilní příjem. Všechny projekty jsou momentálně lokalizovány v České republice. Hlavními oblastmi našeho působení jsou zejména Praha, Olomouc a Pardubice.

Dlouhodobou filozofií skupiny je také snaha aplikovat nový pohled na realitní development a vytvářet tak dlouhodobě atraktivní a současně fungující projekty. Úspěšnost skupiny úzce souvisí s aktivním přístupem k projektům od samotného vzniku, přes jejich výstavbu, až po dlouhodobou správu již dokončených aktiv. Ke každému projektu přistupujeme velmi individuálně, se snahou promyslet každý detail. To je základní stavební kámen pro jejich budoucí atraktivitu a úspěšné fungování.