Restaurace  Senimo
RESTAURACE S SEBOU

Restaurace Senimo
Navigovat Navigovat Facebook

Pasteurova 905/10 10, 77900 Olomouc


Telefon: 420587209800
E-mail: recepce@senimo.cz
Web: hotel.senimo.cz/

Hotel SENIMO*** nabízí komfortní ubytování v moderním, čistém a přátelském prostředí. Kapacita hotelu je 28 nekuřáckých pokojů a celkem 55 lůžek, recepce je v provozu non-stop. Hotel poskytne ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, lze využít dvou přístýlek pro dva třílůžkové pokoje. Hotelová restaurace s poctivou českou kuchyní poskytne příjemné posezení, v letní sezoně je k dispozici i zahradní restaurace s kapacitou 70 míst.

Hotel SENIMO*** dává na výběr ze standardních a nadstandardních pokojů. Standardní pokoje jsou vybaveny velkými pohodlnými lůžky, minibarem, moderními televizory se satelitním příjmem, vysokorychlostní přípojka k Internetu, wi-fi. Nadstandardní pokoje nabízí navíc, kromě většího prostoru, šatnu, hotelový trezor, přístroj pro přípravu kávy.

Hosté Hotelu SENIMO*** mohou využít několika hotelových služeb, jsou to např. služby prádelny, kancelářské služby. Hotelová restaurace je příjemným místem pro konání oslav, svateb a různých setkání, pro menší akce je možno využít salonek. Velké hotelové parkoviště vždy zajišťuje dostatek prostoru pro parkování.