Nabídky práce

Nabídky práce

+ PŘIDAT NABÍDKU PRÁCE
Potravinová banka - Olomoucký kraj
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY
Chcete ve volném čase pomoci dobré věci? Ozvěte se nám a uvidíme, jak se můžete do chodu Potravinové banky zapojit. Jedná se o manuální práci ve skladu, administrativní činnost nebo můžeme přijít na jiný druh spolupráce.

21.3.2020 Zjistit více
Café New One
PRACOVNÍK ÚKLIDU
100 - 120 Kč / hod.
Hledáme spolehlivého člověka, který bude jednou za 14 dní o víkendu zodpovědný za úklid restaurace, toalet a přilehlých prostor, Rozsah pracovní doby 5:30-11:30 SO a NE

28.2.2020 Zjistit více
Dopravní podnik města Olomouce, a. s.
ELEKTROMONTÉR ÚDRŽBY PTZ
Požadujeme: - vzdělání - ÚSO nebo SO ( obor elektro - silnoproud ) - platná zkouška dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. (výhodou), praxe v oboru vítána, možnost i po vyučení - řidičský průkaz skupiny B - dobrý zdravotní stav ( občasná práce v noci, práce na vysokém napětí ) - trestní bezúhonnost. Nástup: dle dohody, možný ihned.

25.2.2020 Zjistit více
Hospůdka U Maci
KUCHAŘE NA HPP
Do našeho týmu přijmeme nového kolegu NA POZICI HLAVNÍHO KUCHAŘE NA HPP. Nabízíme dobré platové ohodnocení, práci v přátelském kolektivu a jiné. Požadujeme kladný vztah k profesi, zkušenosti a týmovost.

19.2.2020 Zjistit více
Dopravní podnik města Olomouce, a. s.
AUTOMECHANIK
Hledáme vhodného uchazeče na pozici AUTOMECHANIK. Požadujeme : - vzdělání - SO - vyučení v oboru ( automechanik, opravář zemědělských strojů, apod.) - praxe v opravách autobusů a nákladních automobilů výhodou - odbornost, technická zdatnost, flexibilita - dobrý zdravotní stav - řidičský průkaz skupiny B ( C, D + osvědčení profesní způsobilosti řidiče výhodou ) - trestní bezúhonnost

13.2.2020 Zjistit více
Pivnice Queen
ČÍŠNÍK / SERVÍRKA NA HPP
Do zrekonstruované Pivnice Queen přijmeme servírku nebo číšníka na HPP.

11.2.2020 Zjistit více
Lovecká chata
KUCHAŘ
Pro nadcházející sezonu 2020 hledáme kuchaře se zkušeností v provozu. Více informací Vám rádi zodpovíme na telefonu 585378077 nebo emailu autodemont@volny.cz.

10.2.2020 Zjistit více

Nezaujala Vás nabídka našich partnerů? Vyzkoušejte další nabídky: