NUTREND World
RESTAURACE S SEBOU

NUTREND World
Navigovat Navigovat Facebook Instagram

Chválkovice 604 604, 77900 Olomouc


Telefon: +420 583 842 501
Objednávky: +420 583 842 503
E-mail: recepce@nutrendworld.cz
Web: www.nutrendworld.cz

Chcete zažít něco vyjímečného?

Přijeďte k nám do NUTREND World!

Jsme multifunkční hotelový komplex, který byl stvořen pro milovníky sportu a zdravého životního stylu. Každý pokoj je originální a promyšlený do posledního detailu a jako třešnička na dortu je dokonalý výhled na Svatý Kopeček. ❤️

Součástí komplexu je restaurace, kde po celý den servírujeme kulinářské speciality a nechybí ani zdravá fitness jídla. Každý všední den vaříme polední menu formou self-service, díky tomuto konceptu nemusíte čekat dlouhou dobu na jídlo a zvládnete tak i kafe a zákusek v naší kavárně. Těšit se můžete na velký výběr jídel, příloh, salátů a těstovin. Každý večer vaříme menu á la carte a v neděli pořádáme oblíbené rodinné brunche s neomezenou konzumací jídla a kreativní dílničkou pro děti. A hlavně vždy bez problému zaparkujete.

V NUTREND World najdete třípatrové fitness centrum, které je vybavené špičkovými posilovacími stroji a cvičebními sály. Pro návštěvníky je také připravena široká nabídka Ayurvédských masáží z rukou zkušených filipínských masérek a dále možnost relaxace v luxusních privátních wellness SPA pokojích.

NUTREND World je zkrátka místo pro dokonalý relax! ❤️